Je verwacht misschien de Q&A part II te zien vandaag. Maar op veler verzoek kiezen we ervoor om een video te maken waarin we jullie vragen beantwoorden. Maar daarvoor moeten iets meer tijd maken. Hopelijk komen we daar deze week aan toe. Fieke en ik willen jullie in ieder geval heel erg bedanken voor al jullie leuke en interessante vragen.
Ik gooi het vandaag over een andere boeg. As I speak schijnt de zon fel! Maar toch is het al heel erg koud. Je kunt ervoor kiezen om de kou te trotseren. Je mag er ook voor kiezen om binnen een workout te doen. Toen ik opzoek was naar inspiratie voor deze blogpost stuitte ik op deze onderstaande core workout video van de Victoria Secret Angels. De wereldberoemde runway show van Victoria Secret vindt plaats op 4 december 2012. Vorig jaar zat niet alleen ik aan de buis gekluisterd, al mijn vrienden van het tegenovergestelde geslacht vonden de show ook heel erg interessant… Ter voorbereiding op deze show worden de workout’s van de Angels in beeld gebracht. Zodat ook jij en ik in aanmerking kunnen komen voor een soortgelijk lichaam, I WISH THAT WAS TRUE! De video laat wel een hele leuke workout zien die je gewoon in je eigen comfortabele livingroom kunt uitvoeren.
Jullie weten in ieder geval wat ik nu ga doen
. Enjoy your weekend!
Heb jullie nog leuke workout video’s die Fieke en ik absoluut moeten zien?
♥
Francien
Follow my blog with Bloglovin, Facebook & Twitter
P.S. Follow our Instagram (username: GirlsLove2Run) to keep up to date! See you there!

Ziet er niet te moeilijk uit! Ga hem zo ook even proberen :)
Al gedaan?
Jaa! Fijne work out om gewoon even thuis te doen
Oh, dat ga ik vanavond ook maar eens doen als work-out :-) Ik doe die van blogilates ook regelmatig, maar die kennen jullie al. Alleen d'r stem... Zó overdreven Amerikaans, haha.
Fieke is een enorme fan van Blogilates.
8 minute abs ;) Iets minder sexy, wel minstens net zo zwaar!
Thanks, we gaan het even opzoeken :-)
Wij zijn gewoon gaan hardlopen en na een kilometer had ik het toch wel warm, haha. :P
Dit ga ik morgen eens proberen. :)
Netjes! Ging het goed?
Deze workouts zijn lekker, maar soms ook echt killing! Haha. Ik ben gisterenavond gaan hardlopen met 5 graden, na een aantal minuten had ik het toch wel warm en toen mijn rondje klaar was (8,5K yay!) zweette ik me kapot. Maar ik moet me toch wat warmer gaan kleden, want anders ben ik straks gegarandeerd ziek haha.
Dat kan natuurlijk ook niet de bedoeling zijn! Maar 8.5 kilometer. Netjes!
Thanks :-)
Thanks :-)
Ik moet echt weer gaan sporten, ik heb als slap smoesje dat het te koud is. Maar ik kan ook gewoon binnen aan de slag.
Dat kun je inderdaad. Je kunt daarvoor ook gebruik maken van de NTC app, gratis te downloaden in de Appstore... Alle workouts kun je gewoon vanuit je woonkamer doen.
Haha super handig, ga dat ook maar eens proberen!
De youtube work-outs (5-7 min) van Tara Stiles (yoga) zijn ook fantastisch om te strekken en kracht op te bouwen. Sinds ik dat dagelijks even doe heb ik geen blessures meer gehad, yay!
Ik vind de filmpjes van toneitup leuk en effectief! Ze helpen mij echt en zijn ook niet moeilijk